Úvod » LEDKY EXTERIÉR » H8, H9, H11 ZES 2GEN - LUMILEDS CANBUS 8000LM
Nová technológia LED so vstavanou riadiacou jednotkou na riadenie chladenia LED, priamo v chladiči, ktorá zabezpečuje rovnomerné chladenie LED žiarovky, podľa aktuálnej teploty v svetlomete. Ide o druhú generáciu LED chipov Philips Lumiled ZES, ktoré sú vďaka svojim parametrom použiteľné aj v parabole aj v šošovke.
LED H8, H9, H11 s chipmi ZES Lumileds sú výkonné LED vo farbe 6000K studená biela s intenzitou svetla 8000 lumenov. LED žiarovky majú dokonale presné ohnisko, čím zabezpečia podanie svetelného lúča bez akýchkoľvek tmavých škvŕn či hmlistého rozptylu. LED majú výkonný procesor integrovaný priamo v tele LED žiarovky, ktorý riadi funkciu a chladenie je riešené prostredníctvom aktívneho chladiča s možnosťou správneho natočenia uhľa pomocou plastového bajoneta pätice, ktorý je demontovateľný pri osadení do svetlometu.
Životnosť LED je viac ako 30.000 hodín intenzívneho osvetlenia vozovky. LED sú vlhkuvzdorné a podliehajú normám krytia IP67, teda bezproblémový chod aj v prípade že dochádza k roseniu svetla. Spľňajú požiadavky pre certifikáciu CE, RoHS a homologizáciu E4.
Konštrukcia pätice je s možnosťou vyňatia úchytu a následného vloženia LED do ucyhtenia po zaistení háčikmi (podľa typu svetiel). Zapojenie je plug and play. LED stačí pripojiť k pôvodnému konektoru H7. Konštrukcia chladiča je zostavená z leteckého hliníka 6063.
Pri montáži dodržte správnosť natočenia LED bodov. Pätica je otočná na tesniacej gumičke. LED musíte natočiť tak, aby svetelné žlté čipy smerovali do strán, čiže vľavo a vpravo!